DROŠĪBA

Meetup Nr. 2
2.aprīlis 2019. gads

Top 10 drošības tendences 2019. Populārākās kļūdas un ieteikumi drošības informācijas pārvaldībā. Kā veidot informācijas pārvaldību praktiskai drošības nodrošināšanai un atbilstībai dažādiem noteikumiem un prasībām.

Drošības uzbrukumi notiek daudz biežāk nekā domājat un varat pamanīt. Jautājums noteikti vairs nav par to vai esat vai neesat pakļauti briesmām, bet gan par to vai esat labi sagatavojies un zinat kā rīkoties, ja uzbrukums notiek. Ieguldījumus kiberdrošībā šodien varam uzskatīt par apdrošīnāšanas polisi biznesam un tā reputācijai. Pētījumi rāda, ka ieguldījumi kiberdrošībā aug ievērojami straujāk nekā IT tirgus kopumā.

Pasākuma laikā apskatīsim jaunākās drošības tendences Latvijā un pasaulē. Raivis Kalniņš dalīsies praktiskā pieredzē un novērojumos kādā situācijā šobrīd atrodās Latvijas uzņēmumi. Cik droši vai nedroši tie ir. Kas ir galvenie izaicinājumi un kā tos risināt. Drošība noteikti nav tikai tehnoloģijas. Tas ir tehnoloģiju, procesu un zinošu darbinieku kopums.

DIENAS KĀRTĪBA

  9:30 – 10:00 Ierašānās, rīta kafija un gardas uzkodas

10:00 – 10:30 Drošības tendences 2019

10:30 – 11:00 Praktiskā pieredze drošības pārvaldībā, kļūdas un ieteikumi

11:00 – 11:30 Galvenie izaicinājumi drošības pārvaldībā un prasību nodrošināšanā

11:30 – 12:00 Drošības incidentu atklāšana, praktiska demonstrācija.

12:00 – 12:30 Jautājumi & atbildes un tīklošana

Ieeja bezmaksas! Sagaidīsim Jūs ar gardu kafiju un uzkodām.

Norises vieta PEDAB Latvia birojs, Bauskas ielā 58A, 9. stāvs, Rīga

Raivis Kalniņš

Pieredzējis informācijas tehnoloģiju drošības analītiķis ar vairāk kā 10 gadu pieredzi Informācijas Drošības un Notikumu Pārvaldības (SIEM) risinājumu ieviešanā un uzturēšanā. Plaša pieredze IS drošības politikas izstrādē un dziļa izpratne par kibernoziegumiem.

Neskaidrību gadījumā sazinies ar mūsu mārketinga un komunikāciju vadītāju

Inesi Sustriņu

inese.sustrina@pedab.lv

+371 29 145 231

DROŠĪBAS IETEIKUMI UZŅĒMUMIEM

Gan lieliem, gan arī maziem uzņēmumiem nākas pievērst arvien lielāku uzmanību IT drošības jautājumiem, jo biznesa komunikācija un svarīgākā informācija kļūst gandrīz pilnībā digitāla. Lai saglabātu produktivitāti, darbinieki vēlās piekļūt informācijai jebkurā laikā un no jebkurām iekārtām. Mainoties lietotāju paradumiem un apdraudējumu veidiem, šobrīd vairs nepietiek ar klasiskajām IT drošības metodēm – datoru vīrusu aizsardzību un tīkla aizsardzību, piemēram, tīkla ugunsmūri. Piedāvājam uzņēmējiem turpināt koncentrēties uz biznesa pamata uzdevumiem un atstāt IT drošības jautājumus mūsu ziņā! PEDAB piedāvā pilnīgu IT drošības risinājumu, kas ļauj uzraudzīt visas iekārtas un sistēmu lietotājus, analizēt notiekošo jūsu organizācijā un droši saglabāt pilnu vēsturi par jūsu IT sistēmās un tīklā notikušajām darbībām. Mūsu risinājums balstās uz pasaulē vadošajām tehnoloģijām, ko izmanto lielākie uzņēmumi, bet cenu un lietošanas ziņā tas ir pielāgots Baltijas uzņēmumu vajadzībām.

66
dienas

Vidēji tik ilgs laiks paiet līdz uzņēmums pamana vīrusu

3
Dienas

Vidējai dienu skaits, lai uzņēmums atklātu uzbrukuma īsto cēloni

36
Dienas

Vidējais dienu skaits uzbrukuma izmeklēšanas pabeigšanai

38
Dienas

Vidēji pēc tik dienām uzņēmums var izsūtīt pilnu notikumu ziņojumu 

*Dati sagatavoti saskaņā ar IBM pētījumu.

DROŠS PALIEK NEDROŠS

VIDEO

DROŠS PALIEK NEDROŠS

VIDEO

Latvia
Bauskas iela 58A – 905, Riga
info@pedab.lv / +371 67103150